Arama Yapın
Bulrog Web Tasarım

VICTORIA SECRET’ IN SİNİR BOZUCU MELEKLERİ…

Yazar:

Selam kızlar. Dünkü konudan sonra nereden çıktı bu Victoria Secret melekleri dediğinizi duyar gibiyim 🙂 Hayır kadın ırkı bu kadar zayıf olmaya teşvik edilmez, edilemez!

victoria secret show-02Yine dedikoducu damarım tuttu 🙂 O ne öyle canım beton gibi fizikler, renkli renkli gözler, pürüzsüz ciltler. Tamam dürüst olacağım hatunlar taş gibi hatta türlerinin tek örnekleri,efsaneler kabul. Ama el insaf bu kadarda gözümüze gözümüze sokmayın yahu… Onlar melek de biz zebani miyiz? Tamam tamam sakinim 🙂 Geçenlerde meleklerin divası olan Adriana Lima’ nın bir videosunu izlemiştim. Büyük showlarına gerçekten de zor şartlarda hazırlanıyorlarmış. Düşünsenize tam bir eziyet, defile öncesi iki hafta boyunca katı gıda hiç almayıp, son 12 saat kala da hiç sıvı tüketmiyorlarmış. “Aman Allah’ ım ” dediğinizi duyar gibi oldum canlar 🙂 Aman ben almayayım alanada mani olmayayım. Yapmamız gereken aslında basit az ve sık yemek yiyip günlük 30 dk’ da tempolu yürümek.Size söylüyorum ama ahh bide ben yapabilsem. Neyse canlarım bunlar fani şeyler, hayatta hiçbirşeyin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Daha öncede dediğim gibi sağlığınız yerinde mi aileniz ile mutlumusunuz bide sevdiğceğiniz varsa ohh değmeyin keyfinizee haydii bu kız kaçar öpüldünüz en kocamanından..

miranda-01Afriana Lima-02c8cb8f359b7684f1ce28551c03f89707victoria secret show-victoria secret show-07victoria secret show-032013 Victoria's Secret Fashion Show - Showvictoria secret show-05victoria secret show.01

 

Yorum

1

Merhaba

Ben Yağmur. İçim kıpır kıpır, heyecan da son noktadayım. Benim artık bir blogum var yuppi :) Moda ve güzellik aşığı ben, heyecanlı ve hızlı hayatımı sizlerle paylaşmak için buradayım... Devamı »

Yazarlar

Kategoriler