Arama Yapın
Bulrog Web Tasarım

ŞIKLIĞIN BEDENİ OLMAZ!

Yazar:
modagurme-sikligin-bedeni-olmaz-01

Selam kızlar. Nabersiniz? Umarım iyisinizdir. Çünkü ben yeni haftaya gayet enerjik başladım 🙂

hem neden iyi olmayalım ki çok şükür sağlıklıyız, ailemiz yanımızda, seviyoruz, seviliyoruz daha ne olsun. Kızlar şunu unutmayalım ki mutlu olmak sadece bizim elimiz de. Elimizdekilerle mutlu olmayı bilemezsek gözümüz hep bizim olmayanda olur. Neyse canlarım siz zaten bu söylediklerimi çok iyi bilen ve hayatınızda da uygulayan kızlarsınız ben bundan eminim. Gelelim günün konusuna geçenlerde yazdığım ‘Büyük Bedende Şık Olabilirim!’ adlı yazıma göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı, konuyu tekrar ele almayı ve konunun farklı yönlerini vurgulamayı düşündüm. Aslında büyük beden konusu ülkemizde, özellikle bloglarda demem daha doğru olur sanırım, çok fazla işlenen bir konu değil. Yani insanlar için her zaman standart vücut tiplerini ele almak daha kolay olmuştur. Ben bu duruma karşıyım aslında zayıf-şişman diyede ayırmak değil niyetim. Benim bakış açım konu eğer şıklık yada tarz olmak ise bunun bir bedeni olmamalı yani belli kalıplara sıkıştırılmamalı diye düşünüyorum. Haksızmıyım ama canlarım 🙂 Aslında ben bu konunun daha detaylı ele alınıp tartışılmasından yanayım. Tamam sonuçta bir moda otoritesi değiliz ama fikirlerimiz var ve dikkate alınmalılar! Ben sizlerinde konuya dahil olmasını istiyorum lütfen canlarım yorumlarınızla destekleyin, konuya birlikte yön verelim haydi kızlar göreyim sizi 🙂 Sloganımızı da buldum. ‘ŞIKLIĞIN BEDENİ OLMAZ’ Son olarak madem şıklık dedik bir kaç detay paylaşmadan geçmeyeyim canlar.

Malum kış geldi üst üste giyinip çıkıyoruz üşütmeyelim derken şıklıktan uzaklaşmayalım hanımlar. Benim tavsiyem ekose desenli pançolar ama koyu renk hakim olmalı, çok uzun olmamak şartıyla giyebilirsiniz. Bu tarz pançolarla göbek bölgenizi müthiş bir şekilde yok edersiniz. Bir diğer önerim şık tek ceketler. Siyah likralı dar paça bir pantolon üzerinizde kalçanızı örten bir bluz ve kısa siyah ceket. Bu şekilde hem şık hemde konforlu olursunuz hanımlar. Eğer kalça bölgeniz geniş ise çok şık trençkot çıkmış hanımlar tavsiye ederim. Bel bölgesine kadar dar, belden sonrası çan şeklinde geliyor harikalar…Bugün yazımı biraz uzun tuttum çünkü konu önemliydi canlarım. Herkese musmutlu günler dilerim bedeniniz ile mutlu mesut yaşayın emi 🙂

 

 

Related Entries

Merhaba

Ben Yağmur. İçim kıpır kıpır, heyecan da son noktadayım. Benim artık bir blogum var yuppi :) Moda ve güzellik aşığı ben, heyecanlı ve hızlı hayatımı sizlerle paylaşmak için buradayım... Devamı »

Yazarlar

Kategoriler