Arama Yapın
Bulrog Web Tasarım

GÜNLÜK CİLT BAKIMI ÖNERİLERİ

Yazar:

Selam kızlar. Bugün cildimizin bakımı hakkında konuşalım istedim. Herkes pürüzsüz bir cilt ister ama bunun için neler yapıyoruz diye kendimize sormamız gerekir.

Cildimiz bizim en önemli kıyafetimiz aslında, onu çok iyi korumalıyız.Bunu da günlük bakımlarla yapabiliriz. Güne yüzümüzü yıkama jeli ile yıkayarak başlamalıyız benim bu aralar favori ürünüm ”  Garnier Saf &Temiz 3’ü 1 Arada ” mükemmel birşey şiddetle tavsiye ediyorum. Temizleyici, peeling ve maske görevi görüyor. Bir taşla üç kuş vuruyorsunuz çok ekonomik kızlar… Evet yüzümüzü jel ile yıkadıktan sonra mis gibi temiz cildimizi siyah noktalar doluşmasın diye tonikle sıkıştırıyoruz. Tonik için kozmetik birşey önermiycem hepinizin bildiği gül suyunu önericem kızlar. Acayip iyi geliyor mutlaka deneyin hatta haftada 2 kere gülsuyu ve bebe pudrasını karıştırarak maske bile yapabilirsiniz. Bebek gibi yumuş yumuş olur cildiniz 🙂 Evet en sonda güzel bir nemlendirici sürüp bakımı sonlandırıyorsunuz canlar. Krem için önerim yani benim memnun kaldığım” Diadermine ” kremleri. Hem ekonomik hemde güzel. Bunlar hergün yapmamız gereken bakımlar maskeyi haftada 2-3 kere yapmanız yeterli ama günlük bakımı aksatırsanız sivilce ve en kötüsü de siyah noktadan kurtulamazsınız kızlar 🙁 Haydi ben kaçtım mutlu haftalarınız olsun bebişler birde en pürüzsüzünden ciltleriniz 🙂 

 

 

 

 

Merhaba

Ben Yağmur. İçim kıpır kıpır, heyecan da son noktadayım. Benim artık bir blogum var yuppi :) Moda ve güzellik aşığı ben, heyecanlı ve hızlı hayatımı sizlerle paylaşmak için buradayım... Devamı »

Yazarlar

Kategoriler